Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Pyrokineze
Pyrokineze....

Aby jsme základním parapsychologickým disciplínám učinili zadost, neměli bychom opomenout ještě alespoň jednu z nich - pyrokinezi. Opět se z teoretického hlediska nejedná o extrémně obtížnou věc, těm z vás, kteří zvládli telekinezi nebude ani pyrokineze činit velké problémy. Pokud jde o odbornou definici, pyrokineze je jednoduše řečeno manipulace s ohněm. Pokud jste se rozhodli vyzkoušet i toto parapsychologické odvětví, pusťte se do tréninku:

Trénink 1: Zavřete všechna okna kolem sebe, pohodlně se usaďte a postavte si před sebe zapálenou svíčku. Nedívejte se přímo do plamene, koncentrujte se na jeho základnu, jinak hrozí oční problémy. Snažte se pohybovat plamenem do stran, mějte ale na paměti, že plamen svíčky rozhýbe i malý poryv větru.

Trénink 2: Pokud jste úspěšně překonali první fázi cvičení, přejděte ke zhasínání plamene. Postupujte podobně jako v prvním cvičení, jen se snažte plamen co nejvíce zmenšit, dokud nezhasne. Snadné, že? Tak tedy přestoupíme ke třetí fázi:

Trénink 3: Jak jistě mnozí z vás úspěšně vydedukovali, naposledy se pokusíme plamen znovu zažehnout(pochopitelně bez sirek a podobných moderních vymožeností). Posaďte se před svíčku a koncentrujte se na knot, s úmyslem plamen znovu zdvihnout. Pokud budete postupovat správně, měl by knot časem začít červenat a nakonec úplně vzplát. Toto je nejtěžší část, takže se nedivte když vám její trénink zabere podstatně více času než předchozí dvě.

Každý má svou cestu k úspěchu(samozřejmě nejen v pyrokinezi) trochu jinou, takže se nebojte experimentovat a zkoušet vlastní metody. Co vyhovuje jednomu, druhému nemusí sedět přesně na tělo, takže se nebojte si trénink upravit podle svých představ. Přeji vám hodně zdaru při vašich(doufám že úspěšných pokusech).

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek